Kategoria Superiore

Ndryshim në stol te Laçi, ikën Prenga vjen Starova!

Ndryshime të rëndësishme te Laçi. Besnik Prenga është larguar nga stoli i skuadrës kurbinase pasi nuk e ka përtypur mirë humbjen 3-0 në Kupën e Shqipërisë ndaj Tiranës dhe mbi të gjitha ka mbetur i zhgënjyer nga forma që ka treguar skuadra në ndeshjet e fundit. Emrin e tij në stolin e Laçit e ka marrë ish trajneri i Partizanit, Sulejman Starova. Ky i fundit do të ketë misionin të kualifikojë bardhezinjtë në Europa League dhe mundësia e vetme tashmë është të synojë vendin e 3-të në kampionat sepse në Kupën e Shqipërisë, kurbinasit janë pothuajse të eliminuar. Starova i cili këtë sezon e nisi në drejtimin e Feronikelit në Kosovë por u largua pas vetëm 3 ndeshjesh, do të jetë trajneri i 4-t i Laçit në këtë kampionat pas Artan Mërgjyshit, Migen Memellit dhe Besnik Prengës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency