Abissnet Superiore

Ndryshime te moshat e Tiranës, bardheblutë rikthejnë ish-trajnerin

Klubi i Tiranës ka zyrtarizuar trajnerët e moshave për sezonin e ri, 2022-2023. Bie në sy rikthimi i Julian Ahmataj i cili në vitin 2019 provoi për disa javë edhe të drejtonte ekipin e parë, por pa sukses duke u shkarkuar nga ana e drejtuesve tw bardhebluve.

Gjithsesi, Ahmataj tashmë do të kërkojë të përçojë eksperiencën e tij tek të rinjtë kryeqytetas dhe të ndihmojë klubin në promovimin edhe të më shumë futbollistëve të talentuar të cilët ëndërrojnë suksesin me ekipin e parë. Sakaq, Gentjan Muça i cili u zyrtarizua para pak ditëve si trajner U21, tashmë do të shfaqet edhe në krye të ekipit U14.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Villarreal
1
1
0
0
3
0
+3
3
2Real Madrid
1
1
0
0
2
1
+1
3
3Osasuna
1
1
0
0
2
1
+1
3
4Real Sociedad
1
1
0
0
1
0
+1
3
5Valencia
1
1
0
0
1
0
+1
3
6Celta de Vigo
1
0
1
0
2
2
0
1
7Espanyol
1
0
1
0
2
2
0
1
8Rayo Vallecano
1
0
1
0
0
0
0
1
9Barcelona
1
0
1
0
0
0
0
1
10Elche
0
0
0
0
0
0
0
0
11Atletico Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
12Mallorca
0
0
0
0
0
0
0
0
13Athletic Club
0
0
0
0
0
0
0
0
14Real Betis
0
0
0
0
0
0
0
0
15Getafe
0
0
0
0
0
0
0
0
16Sevilla
1
0
0
1
1
2
-1
0
17Almeria
1
0
0
1
1
2
-1
0
18Cadiz
1
0
0
1
0
1
-1
0
19Girona
1
0
0
1
0
1
-1
0
20Real Valladolid
1
0
0
1
0
3
-3
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency