Premier League

Në Angli nuk i tremben krizës ekonomike, Watford zyrtarizon afrimin e parë!

Në Angli nuk duan tia dinë as për krizën financiare dhe as për pandeminë e koronavirusit. Me futbollin që pritet të rinisë shumë shpejt, Watford klubi i Premier League ka zyrtarizuar blerjen e parë për merkaton e verës. Me verdhezinjtë ka firmosur për 5 vite mesfushori Pape Gueye i cili ka kaluar në kampionatin anglez nga skuadra e Le Havre që militon në ligën e dytë franceze. Nga 1 korriku Pape Gueye pritet të bashkohet me Watford edhe pse ende nuk dihet se kur do të hapet merkato e verës duke patur parasysh pandeminë Covid-19.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency