Kategoria e Parë

Bylis prezanton tre futbollistë, dy brazilianë dhe një portier shqiptar

Tre prezantime në një ditë te Bylis. Ballshiotët të cilët kanë zhvilluar një sezon të jashtëzakonshëm deri tani në Kategorinë e Parë dhe i kanë të gjitha premisat për t’u rikthyer menjëherë në Kategorinë Superiore, në ditën që komunikuan largimin e Andi Hadroj te Partizani kanë zyrtarizuar afrimin e tre futbollistëve.

Bëhet fjalë për dy brazilianë dhe një portier shqiptar. Joao Ananais ka firmosur për 2 vite me ballshiotët ndërkohë që Rafael Barbosa i cili vjen nga Shkumbini për 2 vite e gjysmë. Portieri Oltion Haremi gjithashtu ka firmosur me Bylis teksa ka firmosur për një sezon e gjysmë.

Quiz: Premier League

Nëse jeni fans i futbollit anglez dhe ndiqni ndeshjet e tij, atëherë me siguri që do të dini edhe përgjigjet e quiz-it të mëposhtëm...


Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency