Premier League

Në hije te Man.United, Sanchez largohet në janar!

Aventurës së Alexis Sanchez te Manchester United po i vjen fundi shumë shpejt. Sipas asaj që raportojnë mediat angleze, sulmuesi kilian pritet të nxirret jashtë planeve të skuadrës nga Djajtë e Kuq dhe mund të largohet që në merkaton e janarit.Gjithçka vjen si rrjedhojë e formës së dobët që ka shfaqur Sanchez që nga momenti që është transferuar në Old Trafford, janarin e kaluar. Në merkaton e dimrit Sanchez që është edhe lojtari më i paguar në të gjithë Premier Leaguen me shumë gjasa do t’i japë lamtumirën Manchester United.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency