Eredivisie

Në Holandë ndërhyn qeveria, pezullohet deri më 31 mars Eredivisie

Pezullohet për disa javë edhe kampionati holandez. Organizatorët e Eredivisie kanë vendosur që të mos zhvillohet asnjë ndeshje futbolli deri më 31 mars për shkak të emergjencës së Coronavirusit. Masa drastike u mor direkt nga qeveria që ka anuluar “të gjitha eventet në të cilat mblidhen më shumë se 100 njerëz. Të gjithë personat që shfaqin shenja gripi dhe që kanë kollë duhet të qëndrojë në shtëpi për të evituar kontaktet me persona të tjerë. Ai që mund të punojë në shtëpi, duhet ta bëjë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency