IPKO Superliga

Në Kosovë e bëjnë të sigurt, Llapi shkarkon trajnerin Bylbyl Sokoli

Bylbyl Sokoli nuk do të jetë më trajner i Llapit në IPKO Superligën e Kosovës. Mësohet se trajneri i njohur kosovar është shkarkuar nga detyra, por edhe ende nuk ka një vendim zyrtar të drejtuesve të Llapit për këtë çështje.

Mediat në Kosovë raportojnë se lajmi është konfirmuar nga vetë Sokoli dhe nga pjesëtarë të klubit nga Podujeva. Më konkretisht, drejtori sportiv, Tahir Batatina, ua ka konfirmuar vendimin edhe lojtarëve.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, pas humbjes 2-ë të Llapit me Prishtinën, Bylbyl Sokoli i sulmua nga disa persona pranë banesës së tij.

Kujtojmë që Llapi në 9 javët e para ka grumbulluar 16 pikë nga 27 të mundshme dhe mban vendin e tretë, me 7 pikë më pak se Feronikeli kryesues. Në dy takimet e fundit u mposht pikërisht nga Feronikeli dhe Prishtina.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency