Premier League

Në Manchester ka derbi edhe për mbrojtësin e Leicesterit

Konkurrenca mes Manchester United dhe Manchester City vijon të jetë e fortë edhe në merkato. Të dyja skuadrat e Manchesterit kërkojnë përforcime për repartin e mbrojtjes dhe për këtë janë në garë për shërbimet e Harry Maguire që aktivizohet me Leicester.

“Djajtë e kuq” kanë kohë që interesohen për 26-vjeçarin, i cili është i pari në listën e trajnerit Ole Gunnar Solskjær për të përforcuar mbrojtjen, por nuk mbetet pas as skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola që e shikon lojtarin si një alternativë ideale për prapavijën.

Për ta lënë të lire mbrojtësin, drejtuesit e Leicester kërkojnë 96 milionë Euro, shumë që si Manchester United ashtu edhe City mund ta përballojnë pa problem.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency