Futboll

Në pritje të fluturimit për Milano, Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës

Në pritje të fluturimit drejt Milanos, Arturo Vidal ka zgjedhur rrugët e Barcelonës për t’u stërvitur mëngjesin e sotëm, pasi ka vrapuar nën shoqërinë e përgatitësit të tij atletik, Juan Ramirez.

Mesfushori ka prishur me marrëveshje kontratën me Barcelonën dhe ka gjetur akordin me Interin, për të vijuar karrierën te zikaltrit, por është ende në pritje të “dritës jeshile” për të fluturuar drejt Italisë.

Siç raportojnë mediat në vendin fqinj, para se Vidal të niset drejt Milanos, Interi duhet të largojë mbrojtësin uruguaian Diego Godin, të cilin e ndan vetëm zyrtarizimi nga skuadra e Cagliarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency