Gossip

Në pritje të kalimit te Napoli, zbulohet tradhëtia e Politanos ndaj bashkëshortes!

Napoli apo Roma, e sigurtë në këto momente për Matteo Politanon është lidhja jashtë martesore me Ginevra Francesca Sozzin. Sulmuesi i Interit nuk po kalon momente të thjeshta në jetën e tij private pasi gruaja e tij Silvia Di Vincenzo ka zbuluar tradhëtinë e Politanos i cili aktualisht po kalon një flirt me Ginevran, për të cilën flitet se ka qenë në një lidhje edhe me Paulo Dybalan si dhe Radja Nainggolan megjithse ajo me mesfushorin e Cagliarit nuk është konfirmuar asnjëherë. Për të konfirmuar lidhjen mes Matteos dhe Ginevras kanë meduar si Politano ashtu edhe Sozzi që në profilet e tyre në Instagram para pak ditësh kanë publikuar një foto të njëjtë atë një këlyshi qeni të rracës Labrador të quajtur Baloo të cilin e kanë blerë sëfundmi. Në këtë mënyrë është konfirmuar edhe tradhëtia e Politanos ndaj bashkëshortes së tij Silvia.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency