Serie A

Në provë prej ditës së hënë, Interi merr vendimin për Vivianon

Portieri italian Emiliano Viviano do të mbetet i papunë, pavarësisht shpresave për të nënshkruar me Interin deri në fund të sezonit, pasi klubi zikaltër ka vendosur përfundimisht që të mos i ofrojë kontratë 34-vjeçarit.

Viviano është futbollist i lirë që prej fillimit të sezonit, pas eksperiencave jo fort pozitive me Sportingun e Lisbonës dhe Spalin, ndërsa pas dëmtimit të Handanovic te Interi, ishte thirrur për të kryente testet mjekësore me zikaltrit.

Megjithatë ndonëse ishte arritur edhe marrëveshja ekonomike, klubi milanez vendosi të mos ia ofrojë kontratën Vivianos, duke parë se rikuperimi i Handanovic ka ecur mjaft mirë dhe se kapiteni do të jetë gati shumë shpejt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency