Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Në Spanjë kanë tri hipoteza, ja ku mund të jetë e ardhmja e Zidanes

Zinedine Zidane është gati të kthehet në krye të një skuadre sezonin e ardhshëm dhe mund ta bëjë këtë te Juventus.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, janë tre mundësi të hapura për trajnerin francez.

Lexo edhe: 

Mbi të gjitha PSG-ja, gati për një revolucion të ri, më pas Marseille duke pasur parasysh situatën në zhvillim të Tudorit, që sipas medieve franceze mund të kalojë te Juventus.

Në fund klubi i Juves nëse “divorcohet” nga Allegri dhe njëkohësisht nëse nuk merr Tudor.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....