Serie A

Nedved: Ronaldo qëndron me ne, për Dybalan jemi ende në kohë

Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, hedh poshtë çdo mundësi të largimit të Cristiano Ronaldos nga bardhezinjtë.

“Ronaldo? Po, do të kthehet. Është lajmëruar për të hënën, do të qëndrojë me ne.”

Një përgjigje e shkurtër dhe e prerë, që le pak vend për dyshime. Nga CR7 te Paulo Dybala, që ende nuk ka rinovuar kontratën.

“Marrëdhëniet nuk ishin të ftohta, ne jemi në kohën,” – tha Nedved pas miqësores së fituar 3-1 kundër Cesenës. – “Cherubini është në kontakt me agjentin e tij, ai do të mbërrijë në ditët e ardhshme, do të ketë një takim, gjithçka po shkon siç duhet”.

Për Chiellinin, kontrata e të cilit skadoi më 30 qershor, Nedved u shpreh:

“Ai është me pushime, kemi folur me të. Le t’i japim kohë të rimëkëmbet dhe pastaj do të flasim për të ardhmen me qetësi. Bashkëjetesa midis Ronaldos dhe Dybalas? Është kënaqësi të kesh dy lojtarë të këtij niveli, Max ka shumë përvojë. Tani ai nuk i ka në dispozicion dhe po përmirëson lojtarët e rinj”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency