Futboll

Neil Lennon jep dorëheqjen nga stoli i Celtic!

Neil Lennon ka marrë një vendim të papritur duke u larguar nga drejtimi i Celtic. Në ekipin që ka dominuar prej vitesh kampionatin në Skoci, situata është e trazuar së tepërmi këtë sezon pas paraqitjeve të dobëta dhe diferencës prej 18 pikësh me rivalët e përjetshëm të Glasgow çka ka shkaktuar edhe protesta të forta te tifozët. Në një situate të tillë, trajneri Lennon vendosi të jape dorëheqjen me efekt të menjëhershëm ndërsa drejtimin e skuadrës e merr ndihmësi i tij, John Kennedy.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency