Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Nemanja Matic e dëshironte largimin nga Chelsea

Nemanja Matic e ka kërkuar transferimin e tij tek Man.United. Trajneri i “Djajve të Kuq” Jose Mourinho është shprehur se trasnferimi i mesfushorit në radhët e United u realizuar falë vullnetit të futbollistit. Special One thuri dhe një sërë elozhes në drejtim të Matic duke e cilësuar atë si në element kyc për skemat e tij në repartin e mesfushës.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...