Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Nëna e Zaniolos: Nicolo u braktis nga Roma dhe jo e kundërta!

Nëna e Zaniolos, Francesca Costa ka sulmuar Romën, pas largimit të të birit në Turqi te Galatasaray.

Në një intervistë të dhënë për mediet italiane ajo u shpreh se ishte klubi “verdhekuq” që braktisi sulmuesin dhe jo e kundërta.

“Nicolo, me kalimin e javëve, filloi të kuptojë se nuk ishte më pjesë e projektit. Roma e informoi se në qershor dëshiron ta shesë, ai filloi të ndjehej i mënjanuar.”-tha ajo.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...