Merkato

Neres drejt largimit nga Ajaxi, e duan në Premier League!

Pas Hakim Ziyech te Ajaxi pritet të ketë të tjera largime të lojtarëve të rëndësishëm që mes shumë arsyesh duan të provojnë aventura të reja me klube më të mëdha të Europës. Eshtë David Neres që përflitet të zbarkojë në Premier League pasi janë dy klube që kanë shfaqur interes konkret, Manchester United dhe Tottenham. Braziliani ka kontratë deri në vitin 2022 me kampionët e Holandës dhe vlera e tij tashmë ka arritur të paktën 50 mln euro, shumë që për dy klubet angleze është e përballueshme. Neres mund të mbulojë çdo sector të sulmit ndaj për Tottenham e Man. United do të ishte edhe një goditje shumë e vlefshme për të përforcuar këtë repart.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency