Premier League

Nëse Aubameyang nuk rinovon, Arsenali e ka gati pasuesin!

E ardhmja e Aubameyang po mban në ankth drejtuesit dhe tifozët e Arsenal. Sulmuesi është në negociata me klubin për të rinovuar teksa për t’i paraprirë çdo vendim klubi po mendon edhe për pasuesin e tij. Jeremie Boga ka tërhequr vëmendjen e topçinjve të cilët janë gati të nisin ofensivën nëse marrin lajme jo të mira nga bisedimet me Aubameyang. 23-vjeçari ka shënuar 10 gola këtë sezon me Sassuolon të cilët për kartonin e lojtarit pretendojnë të paktën 30 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency