Merkato

Nëse nuk merr Higuainin, Roma do të hidhet në sulm për sulmuesin e Realit

Revolucioni te Real Madridi prek jo pak lojtarë, përfshi këtu edhe Mariano Diaz, që ka përfunduar në “radarët” e Romës, që është vënë në kërkim të një sulmuesi cilësor. Pavarësisht se objektivi i parë i verdhekuqve mbetet Higuain i Juventusit, kryeqytetasit po monitorojnë nga afër edhe situatën e 25-vjeçarit te madrilenët.

Drejtuesit e klubit nga Trigoria gjatë javës do të takohen me përfaqësuesit e lojtarit për të biseduar pikërisht për të ardhmen e sulmuesit. Dëshira e Diaz është të qëndrojë në “Bernabeu” dhe të bindë trajnerin Zidane për cilësitë e tij, por, pavarësisht kësaj dëshire, qëllimet e klubit spanjoll janë që ta shesin futbollistin dhe Roma duket se do të bëjë maksimumin për ta rrëmbyer lojtarin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency