Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Nëse Salah do largohet në verë, Liverpool synon yllin e Bayern Munich

Mohamed Salah është duke u diskutuar për një largim të mundshëm nga Liverpool verën e ardhshme, me klubet arabe që janë të gatshëm të paguajnë shifra të “frikshme” për sulmuesin e “The Reds”.

Në një situatë të tillë, sipas raportimeve të medieve britanike, Liverpool është duke marrë masat për të gjetur zëvendësuesin e egjiptianit.

Lexo edhe: 

Leroy Sane, i Bayern Munich është emri i parë në listën e dëshirave të “The Reds”, me Jurgen Klopp që dëshiron ta ketë sulmuesin e kampionëve të Gjermanisë në ekip nëse humbet Salah-n.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...