FA Cup

Newcastle kualifikohet në shtesë, Liverpooli U-23 eliminon Shrewsbury-n

Newcastle rrezikoi shumë përballë Oxfordit, por në fund ia doli të kalonte në raundit tjetër të FA Cup falë suksesit 2-3. “Qymyrxhinjtë” dhanë përshtypjen se do ta eliminonin lehtësisht Oxfordin, teksa shënuan dy herë me Longstaff dhe Joelington në pjesën e parë, por vendësit arritën të barazonin takimin në minutat e fundit me Kelly-n dhe Holland.

Goli që i dha kualifikimin Newscastle u shënua në minutën e 116’ nga Saint Maximin.

Jurgen Klopp dhe skuadra e parë e Liverpoolit e shijuan në kolltuk kualifikimin ndaj modestëve të Shrewsbury, që kishin barazuan në takimin e parë (2-2). “The Reds”, për shkak të kalendarit të ngjeshur u përfaqësuan në fushë nga skuadra U-23 e drejtuar nga Critchley. Vendimtar për kualifikimin e Liverpoolit autogoli i Williams në pjesën e dytë.

Në fazën e 1/8-ave Liverpoolin e pret përballja me Chelsea-n.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency