Premier League

Newcastle me pronarë të rinj, synon Allegrin dhe Icardin

Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti aktual i qymyrxhinjëve Mike Ashley prej kohësh e ka nxjerrë në shitje klubin dhe po negocion me kompaninë arabe. Nëse shitja e Newcastle te arabët realizohet me sukses atëherë priten ndryshime të mëdha te skuadra nga St James Park pasi sheiku Bin Salman do të kërkojë ta shndërrojë Newcastle-in në një skuadër që lufton për të marrë pjesë në UEFA Champions League në një të ardhme afatshkurtër.

Fillimisht do të bëhet ndryshimi në stol me Massimiliano Allegrin që pritet të marrë vendin e Steve Bruce, ndërkohë që më pas drejtuesit e rinj do të futen fuqishëm në merkato teksa do të tentojnë të afrojnë në skuadrën e tyre lojtarë me peshë. Një prej objektivave më të rëndësishëm të Newcastle pritet të jetë Mauro Icardi, sulmuesi që aktualisht luan te PSG si i huazuar nga Interi por që nuk bën pjesë as në planet e skuadrës franceze dhe as në planet e skuadrës italiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency