FA Cup

Newport s’ia del në “Wembley”, Tottenham e mposht 2-0

Tottenhami shuan ëndrrën e skuadrës modeste Newport për t’u kualifikuar në fazën e 1/8-ave të FA Cup. Skuadra londineze fitoi 2-0 në “Wembley” me autogolin e Butler dhe finalizimin e Lamelas në pjesën e parë.

Në fakt, për të përcaktuar skuadrën që do të vijone më tej nuk mjaftoi sfida e parë e luajtur në fushën e Newport, që përfundoi në barazim 1-1.

Në këtë takim të dytë skuadra e Pochetinos ishte më konkrete në fushë, duke e mbyllur praktikisht çështjen e kualifikimit që në pjesën e parë.

Në raundit tjetër Tottehamo do të përballet me Rochdale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency