Rusi 2018

Neymar akuzon austriakët: Nuk luajtën futboll por UFC

Neymar pak nga pak po rifiton formën e tij më të mirë. Ashtu si ndaj Kroacisë edhe kundër Austrisë, Neymar gjeti rrugën e rrjetës duke realizuar një gol shumë të bukur, por më shumë sesa për paraqitjen e tij dhe atë të skuadrës në këtë miqësore në një intervistë për mediat sulmuesi i PSG u ndal të fliste për lojën e ashpër që zhvilluan futbollistët austriakë duke akuzuar ekipin kundërshtar.

“Ndeshja ndaj Austrisë nuk ishte futboll, por UFC. Të paktën askush nuk është dëmtuar”.

Nga akuzat në drejtim të Arnautovic me shokë të shanset që ka Brazili për të triumfuar në Kupën e Botës. Neymar ëndërron suksesin në Rusi 2018.

“Duhet të kesh besim tek ëndrra jote. Ne po ëndërrojmë më shumë nga dita në ditë. Ëndrrat nuk janë të ndaluara.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top