Ligue 1

Neymar “fshihet” në vilën e tij në Brazil dhe u “fik telefonin” drejtuesve të PSG-së

Pasi udhëhoqi Paris Saint Germain drejt kualifikimit në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, duke shënuar dy herë në dy ndeshjet ndaj Borussias së Dortmundit, braziliani Neymar la menjëherë kryeqytetin francez për të udhëtuar në vendlindjen e tij.

Shkak u bë përhapja me shpejtësi e koronavirusit, që solli edhe ndërprerjen e futbollit, ndërsa neymar udhëtoi drejt Brazilit dhe po e kalon këtë kohë pushimi në vilën e tij në Mangaratiba.

Mediat franceze raportojnë se që kur la Parisin, ylli brazilian ka fikur telefonin dhe nuk i është përgjigjur asnjërit prej pjesëtarëve të klubit parizien, të cilët duan të shfrytëzojnë kohën për t’i rinovuar kontratën.

Marrëveshja aktuale që mban të lidhura palët skadon në verën e 2022-shit, por Neymar kërkon largimin dhe drejtuesit e PSG-së i kanë ofruar rinovimin e kontratës me terma më të mirë ekonomikë dhe me afat deri në 2025-ën.

Nëse braziliani do të refuzojë të nënshkruajë kontratën e re, atëherë klubi francez do të jetë i detyruar të dëgjojë ofertat në drejtim të tij këtë verë, për të mos rrezikuar ta humbë me parametra zero në të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency