Futboll

Neymar i bashkohet Ronaldos në Torino…

Cristiano Ronaldo dhe Neymar së bashku në Torino! Ëndrra e tifozëve të Juventusit bëhet realitet në një spot dedikuar merkatos braziliane, Të martën, O’Ney, që sapo kishte braktisur grumbullimin e PSG-së, duke nxitur irritimin e drejtorit sportiv të parizienëve, Leonardo, ka bërë një vizitë të shkurtër në kryeqendrën e Piemontit, sikurse dëshmohet edhe nga Ricky Regufe, mik i CR7, për një impenjim reklamues. Pjesa e parë e spotit ishte realizuar që në muajin prill, kurse në pjesën e dytë dy “yjet” e futbollit sfidohen në ping pong, një duel që nuk njeh fitues.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency