Futboll

Neymar “i shkel syrin” Premier Leagues: Herët a vonë, çdo kampion duhet të luajë atje

Protagonist në fushë, por edhe në rrjetet sociale, ylli brazilian i Paris Saint Germain, Neymar “i ka shkelur syrin” kampionatit anglez të futbollit, gjatë një diskutimi të hapur në llogarinë e tij në Youtube.

I pyetur nga njëri prej fansave nëse do të luante ndonjëherë në Premier League, ylli brazilian u përgjigj: Është një kampionat i jashtëzakonshëm dhe besoj se çdo kampion futbolli, herët e vonë duhet të luajë edhe në Premier League.

Ka mjaftuar kjo përgjigje, që menjëherë të zgjohej edhe interesi i David Beckham, i cili ka pyetur Neymar nëse do të preferonte të luante në MLS-në amerikane, pasi ta mbyllte me futbollin europian, por këtë herë ylli brazilian ka konfirmuar duke qeshur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency