Francë

Neymar: Jam i lodhur nga këta ish-futbollistët që hapin gojën vetëm për kritika

Ish-futbollisti i Liverpool, Fabio Aurelio foli me shumë kritika së fundmi për atë që Neymar ka treguar gjatë eksperiencës me PSG. Ish-mbrojtësi theksoi se braziliani duhej të kishte një nivel më të lartë në fushë dhe deri në këtë moshë të kishte fituar të paktën një herë Topin e Artë.

Megjithatë, nuk ka munguar as kundërpërgjigja e brazilianit e cila në fakt ka qenë e ashpër. Në rrjetet sociale, fantazisti i PSG shprehet se tashmë është i lodhur nga ish-futbollistët të cilët vetëm kritikojnë kur flasin.

“Jam i lodhur nga këta ish-futbollistët që hapin gojën vetëm për kritika. Ishte një intervistë pesëminutëshe dhe gjithçka bëri ai ishte të merrej me jetën e të tjerëve, nuk po them të mos kritikosh, por nuk është mirë të flasësh në këtë mënyrë”, u shpreh Neymar.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

Premier League 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Manchester City
2
2
0
0
6
0
+6
6
2Arsenal
2
2
0
0
6
2
+4
6
3Brentford
2
1
1
0
6
2
+4
4
4Tottenham Hotspur
2
1
1
0
6
3
+3
4
5Newcastle United
2
1
1
0
2
0
+2
4
6Leeds United
2
1
1
0
4
3
+1
4
7Chelsea
2
1
1
0
3
2
+1
4
8Brighton & Hove Albion
2
1
1
0
2
1
+1
4
9Aston Villa
2
1
0
1
2
3
-1
3
10Nottingham Forest
2
1
0
1
1
2
-1
3
11AFC Bournemouth
2
1
0
1
2
4
-2
3
12Liverpool
2
0
2
0
3
3
0
2
13Fulham
2
0
2
0
2
2
0
2
14Wolverhampton Wanderers
2
0
1
1
1
2
-1
1
15Leicester City
2
0
1
1
4
6
-2
1
16Crystal Palace
2
0
1
1
1
3
-2
1
17Southampton
2
0
1
1
3
6
-3
1
18Everton
2
0
0
2
1
3
-2
0
19West Ham United
2
0
0
2
0
3
-3
0
20Manchester United
2
0
0
2
1
6
-5
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency