Merkato

Neymar lë “thatë” Barçën dhe Realin, qëndron në Paris?!

“Telenovela” e më e ndjekur e verës, ajo e transferimit të mundshëm të Neymarit në Spanjë, mund të mbyllet pa asnjë zhvillim të ri. Sipas prestigjiozes franceze L’Equipe, sulmuesi brazilian mund të qëndrojë në kryeqytetin francez duke lënë më gojë hapur Barçën dhe Real Madridin.

Fundi i merkatos është edhe më pranë, por PSG ende nuk ka marrë ofertën e duhur që plotëson kushtet financiare të vendosura nga drejtuesit.

Sipas një burimi të brendshëm të PSG-së, “nuk ka luftë mes brazilianit dhe krerëve të klubit, madje palët flasin në mënyrë të civilizuar.”

Edhe në Spanjë, me kalimin e ditëve, po flitet gjithnjë e më shumë për qëndrimin e Neymarit në Paris, sepse as Barcelona dhe as Real Madridi nuk janë të gatshme të bëjnë oferta të çmendura për një lojtar që u ble për shifrën rekord të 222 milionë eurove dy sezone më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency