Gossip

Neymar mbetet pa karnavale: Nuk dua të shkaktoj polemika!

Nuk ka karnavale për Neymarin në Rio këtë vit. “Ylli” brazilian, i njohur për pjesëmarrjet në këtë festë kombëtare në vendin karioka, ka lajmëruar në rrjetet sociale, vetëm pak orë pas shpërthimit të skandalit për festën e Icardit, Di Marias dhe Cavanit (festuan deri në mëngjes, edhe pse kishin humbur dy ditë më parë ndaj Dortmundit në Champions), se nuk dëshiron të shkaktojë polemika të tjera.

“Me një lumturi të pamatë njoftoj se nuk do të jem në “Karnavale 2020”. Kjo është e gjitha, këtë herë nuk do të ketë polemika. Faleminderit dhe karnavale të lumtura!”

Nyemar është kritikuar gjithmonë pasi gjashtë vitet e fundit, në një mënyrë a tjetër ia kishte dalë të merrte pjesë në festime në një nga ngjarjet më të rëndësishme të popullit brazilian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency