Futboll

Neymar ngacmon Coutinhon: A është në modë ky model flokësh?

Neymar Junior nuk ngurroi të uronte shokun e tij të skuadrës në Kombëtaren e Brazilit, Philippe Coutinho, për transferimin te Barcelona. Sulmuesi i PSG-së postoi në rrjetet sociale një foto për të përgëzuar lojtarin e ri “blaugrana”, i cili u prezantua këtë të hënë në “Camp Nou”.

“Jam shumë i lumtur për ty, vëlla. Dëshiroj për ty më të të mirat e kësaj bote. Jam i sigurt që do të jesh shumë i lumtur,” – shkruante Neymar, që nuk e humbi mundësinë për të ngacmuar bashkombasin e tij me një batutë:

“Dhe pyes veten… a është në modë ky model flokësh?”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency