Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Neymar nuk bën ankesë për sulmin e tifozëve të PSG-së, por mendon largimin

Shumë tifozë të Paris Saint-Germain duan që Neymar të largohet nga Parisi verën e ardhshme, ndërsa dyshohet se shtëpia e lojtarit është sulmuar nga mbështetësit e PSG-së.

Mediet franceze raportojnë se ylli brazilian ka vendosur të mos ngrejë akuza pas incidenteve që ndodhën para shtëpisë së tij.

Lexo edhe:

Megjithatë, ish-lojtari i Barçës tani është i hapur për t’u larguar nga PSG-ja këtë verë, madje edhe parizienët do të dukeshin të hapur për ta lënë të largohej.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...