Futboll

Neymar përshëndet shokët te Barca: Iki te PSG!

Neymar jr po jeton orët e fundit si lojtar i Barcelonës. I rikthyer në Spanjë, pas udhëtimit në Kinë për arsye marketingu dhe ndalesës në Dubai, 25-vjecari i paraqit rreth orës 9:00 të kësaj të mërkure në qendrën stërvitore të Barcelonës, por nuk iu bashkua skuadrës në stërvitje. Pak minuta më pas u largua nga klubi, teksa u kishte komunikuar shokëve të skuadrës kalimin te PSG. Ky fakt u konfirmua nga vetë klubi katalan nëpërmjet një postimi në Twitter, ku raportohet se Neymar i kishte përshëndetur futbollistët, duke u thënë se do të largohej nga Barcelona.

Sipas El Mundo Deportivos, një media shumë pranë Barcës, zyrtarizimi i këtij transferimi, që për nga shifrat do të jetë më i shtrenjti në historinë e futbollit, madje duke tejkaluar cdo fantazi, do tw bwhet kwtw tw enjte.

Parizienët do t’i paguajnë plot 222 milionë euro klubit katalan, që është edhe klauzola e largimit.

Nga rrjetet sociale vjen një tjetër postim  mjaft domethënës  i Ëanger Riberio, menaxheri i brazilianit dhe babait të Neymar.

Një foto e kullës Eiffel shoqëruar me komentin: Parisi është i mrekullueshëm. Kulla Eiffel, ushqimi dhe futbolli!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency