La Liga

Neymar “rikthehet” te Barcelona, por vetëm për disa minuta

Barcelona nuk ia doli të rikthejë brazilianin Neymar në “Camp Nou” gjatë merkatos së verës, pro këtë gjë “e kanë bërë për disa minuta” gjatë paradites së sotme grupi i hakerave “OurMine”, që ka hakëruar llogaritë në rrjetet sociale të klubit katalan.

Ata postuan një foto ku i urohej mirëseardhja në Katalunjë brazilianit Neymar, ndërsa nuk mungoi as hashtagu “#BartomeoOut”, kundër presidentit të klubit, që është kritikuar vazhdimisht gjatë viteve të fundit.

Më pas grupi ka sqaruar se kjo është hera e dytë që kanë hakëruar llogarit e klubit katalan dhe se sistemi i mbrojtjes së tyre është përmirësuar, por nuk është ende i pathyeshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency