Gossip

Neymar shkëlqen në fushë, Bruna në karnavalet e Rios (Foto)

Neymar Junior vijon të shkëlqejë në fushën e lojës me PSG-në, por edhe e dashura e tij, Bruna Marquezine vijon të tërheqë vëmendjen.

Bukuroshja ka spikatur në karnavalet e Rios, që janë në vëmendjen e gjithë botës këto ditë, teksa fotot e saj kanë zënë kopertiant e mediave rozë.

Neymar dhe Bruna janë prej kohësh në një lidhje, ndonëse patën një pauzë të vogël, në momentin e transferimit të sulmuesit në Paris.

To Top