Ligue 1

Neymar si i burgosur në shtëpi, lamtumira nga PSG shtyhet për verën tjetër

Irritim, trishtim dhe i frustruar. Kjo është gjëndja e Neymar që nuk arriti dot të transferohej tek Barcelona. Sipas burimeve nga afër sulmuesit, braziliani ende nuk e beson dot që numri një i klubit Naser Al-Khelaifi refuzoi në mënyrë të vazhdueshme çdo ofertë të katalanasve, e fundit ishte ajo që kapte shumën e 150 milionë eurove, bashkë me shumën do të jepej në formën e huazimit Dembele, ndërsa klubit francez do t’i ofroheshin edhe Rakitic sëbashku me Todibon.

Neymar bëri çmos që të rikthehej në Camp Nou dhe të shkëlqente me fanellën blaugrana, pasi kohët e fundit dëmtimet e shpeshta e kanë penguar atë. Braziliani e dëshironte aq shumë kalimin tek Barcelona, saqë ishte i gatshëm të paguante 20 milionë euro, por sërish drejtuesit e klubit ishin të vendosur për të mos  e lejuar largimin.

Një situatë e rëndë për sulmuesin, i cili me drejtuesit e klubit tashmë i ka prishur marrëdhëniet. Divorci është i pashmangshëm, nëse nuk ndodhi këtë merkato është e sigurt që verën e ardhshme një gjë e tillë do të ndodhë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency