Futboll

Nga Alves, Cahill e Ribery te Balotelli, dy 11-she luksi me lojtarë të lirë

“Tani jam lojtar i lirë, kam ende shumë për të fituar në futboll dhe me këtë frymë mund të them që skuadra që do të më marrë do të shpallet kampione.” Këto janë fjalët e Dani Alves, tashmë lojtarë i lirë dhe ai e di mirë se ç’flet. 40 trofe në futbollin elitar e bëjnë atë lojtarin më të suksesshëm të futbollit në histori. Por Alves, ish-futbollist i Sevillas, Barcelonës, ​​Juventusit dhe PSG-së nuk është i vetmi me kosto zero në treg. Me lojtarë të rëndësishëm, por që janë pa kontratë, sot mund të bëhen dy formacione luksi.

Nga Dani Alves te, De Rossi, Ribéry, Cahill, Ribéry te Balotelli e Ben Arfa. Më poshtë po shfaqim grafikisht dy formacionet e gazetës së njohur spanjolle Marca, me lojtarët që kanë mbetur pa kontratë, por që mund të rezultojnë goditje të rëndësishme në merkato për shumë skuadra.

Formacioni 1

Formacioni 2

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency