Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

Nga Argjentina zbulojnë arsyen e rikthimit Wanda-Icardi, agjentja shtatzanë për herë të gjashtë

Historia e dashurisë mes Wanda Narës dhe Mauro Icardit ishte në qendër të mediave rozë muajt e fundit për shkak se martesa e tyre ishte në rrezik dhe çifti i shkoi shumë pranë ndarjes. Të dy palët bënë deklarata kundër njëri-tjetrit, megjithatë pasi situata u qetësua, Wanda dhe Icardi u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit ndërsa nuk hezituan që lajmin ta ndanin me të gjithë ndjekësit e tyre.

Ndërkaq, nga Argjentina, mediat vijojnë të merren me çiftin dhe së fundmi pretendojnë se Wanda është shtatzanë për herë të gjashtë me Icardin që pret të bëhet baba për herë të tretë. Kujtojmë se agjentja ka edhe tre fëmijë nga martesa e mëparshme me Maxi Lopez.

 

 

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...