Merkato

Nga Atletico te Chelsea e Milani, të gjithë duan “yllin” e Evertonit

Richarlison de Andrade është një nga lojtarët më të talentuar të skuadrës së Evertonit. Braziliani nënshkroi verën që shkoi me ekipin e drejtuar nga Marco Silva, duke u transferuar nga Watfordi për 56 milionë euro. 21-vjecarit duket se i ka mjaftuar vetëm gjysma e sezonit për të shprehur gjithë talentin e tij dhe për të tërhequr vëmendjen e ekipeve më të mëdha të Europës. Të parët që kanë shprehur interes për brazilianin janë spanjollët e Atletico Madridit, me Simeonen që e pëlqen shumë mesfushorin e avancuar. Richarlison pëlqehet edhe nga Chelsea, PSG dhe Milan, ndërkohë që ai ka në kontratë që përfundon në verën e vitit 2023.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency