Gossip

Nga fotot nudo te kalendari i Ducati-t, njihuni me Beniadën e Big Brother Vip

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e të ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i saj i vërtetë është Nishani dhe është përfolur për lidhje familjare me ish presidentin e Shqipërisë, Bujar Nishani.

E lindur në Durrës në vitin 1991,Beniada Jakiç është një nga shqiptaret më të njohura përtej Adriatikut dhe tani po kërkon famën edhe në atdheun e saj, pasi është bërë pjesë e “reality show”-t Big Brodher Albania Vip, i cili ka nisur këtë të martë në ekranin e Top Channel, por edhe në dy kanale të dedikuar në Digitalb.

Modelja dhe aktorja shqiptare e cila ka marrë pjesë edhe në disa emisione televizive në Itali si “Le Iene” etj., hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri me një kërcim mjaft sensual, duke tërhequr jo pak vëmendjen.

“Jam Beniada Nishani, e lindur në Durrës, por kam ikur në Itali që kur isha tre vjeç e gjysmë. Në moshën 23-vjeçare kam pozuar për herë të për nudo, pasi më herët nuk më lejonte mentaliteti. Shpresoj që në Big Brother Vip të gjej dashurinë”, deklaroi ajo në klipin e prezantimit të vetes.

Në Itali Beniada njihet si tifoze e flaktë e Juventusit dhe ka pozuar shpesh për revista si Maxim, GQ Italia, etj., teksa famën më të madhe e mori kur realizoi kalendarin e Ducatit në vitin 2018, duke ndezur jo pak fansat e skuadrës italiane në Moto GP.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency