Gossip

Nga gjimnastika te pornoja, kapërcimi i pabesueshëm i sportistes holandeze

Nga kampione e gjimnastikës (në palmaresin e saj ka edhe një medalje të argjendtë në Kupën e Botës dhe dy bronzi në kampionatet botërore dhe tri argjendi dhe 2 bronzi në Europian) në një yll i filmave për të rritur.

Të befason parabola e karrierës së Verona van de Leur, 33-vjeçarja holandeze, që në vitin 2011 u përfshi në industrinë e pornos pasi la sportin dhe pari probleme të mëdha në familje.

“Ishte një ofertë e pamundur për t’u refuzuar,” lexohet në autobiografinë e saj të titulluar “Simply Verona”, e publikuar në vitin 2014 e që ditët  fundit doli edhe në gjuhën angleze. “Ishin kaq shumë para sa më lejonte të kisha gjithçka kisha dëshiruar në jetë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency