Premier League

Nga i padëshiruar në liderin e mbrojtjes, Mustafi qëndron te Arsenali!

Me Mikel Artetan në stolin e Arsenalit e ardhmja e Shkodran Mustafit ndryshon rrënjësisht në harkun e pak ditëve. Nga një i padëshiruar në liderin e ri të mbrojtjes. Me spanjollin në stol futbollisti me origjinë shqiptare është shndërruar në një futbollist shumë të rëndësishëm për Arsenalin dhe Mustafi siç e konfirmon edhe vetë Arteta do të qëndrojë te topçinjtë edhe për sezonin e ardhshëm.

“Është diçka që klubi duhet të zgjidhë, por ai e di mendimin tim. Jam shumë i lumtur me të, siç mund ta shihni. Mënyra se si po luan, përkushtimi në gjithçka që po tentojmë të bëjmë, niveli i paraqitjeve në çdo tre apo katër ditë ndeshje. Ai ka qenë shumë stabël në lojën e tij”, u shpreh tekniku spanjoll.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency