Serie A

Nga i pavlefshëm në titullar, Giampaolo “ndryshon” jetën e Borinit

Në verë Fabio Borini dukej se nuk ishte më në planet e Milanit ndërsa tani për lojtarin shfaqet mundësia e rinovimit të kontratës dhe kjo falë pozicionit të ri në fushë. Borini ëshë përshtatur në mesfushë nga Giampaolo duke shfaqur aftësi shumë të mira çka ka shtyrë drejtuesit të ushtrojnë opsionin e rinovimit nga ana e klubit me një vit siç është parashikuar në klauzolën e kontratës. Muajt në vijim do të jenë deçiziv për lojtarin i cili nëse konfirmon në vazhdimësi formën e tij edhe në pozicionin e ri atëherë rinovimi do të ishte një formalitet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency