IPKO Superliga

Nga një italian te një tjetër, Llapi zyrtarizon portierin e ri!

Pas Eglentin Gjonit, Llapi zyrtarizon edhe goditjen e dytë në merkaton e kësaj vere. Edhe në sezonin e ardhshëm porta e skuadrës nga Podujeva do të mbrohet nga një portier italian. Llapi ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me portierin Loris Kikkri. Gardiani 23-vjeçar në sezonet e fundit është aktivizuar në Serie D, kategorinë e 4-t italiane me skuadra të tilla si Citta Castello, Villabiagio, Bastia, Ellera dhe Orvietana me të cilët ka luajtur sëfundmi. Ishte pikërisht Llapi skuadra që për herë të parë solli një portier italian në IPKO Superligën e Kosovës teksa në sezonin 2019-2020 fanellën e ekipit të drejtuar nga Tahir Batatina e mbajti veshur Giacomo Navva.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency