Serie B

Nga ofertat në merkato te goli i parë në Serie B, Dermaku i jep fitoren Cosenzas!

Nga zërat për një ofertë të mundshme nga Besiktasi te një gol me peshë që i dha tre pikët Cosenzas. Falë golit të parë sezonal në Serie B të Kastriot Dermakut, Cozensa mposhti 1-0 Spezian duke siguruar pothuajse mbijetesën dhe duke mbajtur gjallë shpresat për të kapur fazën play-off. Dermaku i cili është një titullar i padiskutueshëm te Cosenza realizoi në minutën e 55-të golin e vetëm të takimit. Për mbrojtësin e kombëtares interesohen disa klube të Serie A por sëfundmi ka shfaqur interes edhe Besiktasi, kështu që janë të mëdha gjasat që mbrojtësi kuqezi të bëjë hapin cilësor në karrierë në merkaton e verës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency