Gossip

Nga pornoja tek armiqësia me “Topçinjtë”: Unë mbështes këdo që ndal Arsenalin

Së pari, birra për të festuar golin e Watford kundër Arsenalit, pastaj, pas barazimit 2-2, ka ardhur edhe shpjegimi i gjithçkaje në rrjetet sociale: “Unë mbështes të gjitha skuadrat, që luajnë kundër Arsenalit”. Kështu, Mia Khalifa, një ish-aktore pornografike dhe mbështetëse e njohur e West Ham, dëshironte të shpjegonte arsyen e pamjeve të publikuara në Instagram, në të cilat shfaqet duke pirë një birrë të tërë me fund për nder të golave kundër “Topçinjve”.

Rivaliteti famëkeq midis West Ham dhe Arsenal ka arritur në një pikë pa kthim, aq sa Khalifa, e veshur me fanellën e Watford, është bërë një mbështetëse e zjarrtë e të parëve, pavarësisht se skuadra e saj e zemrës është tjetër. “Unë mbështes të gjitha skuadrat, që mundin Arsenalin”, – shpjegoi ajo për tifozët, të cilët e pyetën pse bën tifo për një ekip tjetër nga ai i zemrës. Për kënaqësinë e të besuarve të Quique Sánchez Flores, Watford tani ka një tjetër tifoze super…

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency