Serie A

Nga Skriniar te Nainggolan e Alonso, Ausilio tregon merkaton e Interit

Në prag të ndeshjes me Beneventon, drejtori sportiv i Interit Piero Ausilio ka folur për merkaton, ku ka theksuar edhe njëherë se Skriniar e Ranocchia do të qëndrojnë te zikaltrit, por ka lënë të hapur derën për Nainggolan.

Organika e fryrë – Sezonin e kaluar vuajtëm shumë për shkak të dëmtrimeve në mesfushë, ndaj këtë vit duam të jemi më të përgatitur. Do të jetë një sezon intensiv, ndaj nuk është se jemi shumë.

Skriniar – Kemi pasur një takim me Tottenham, por lojtari nuk është në merkato. Për më tepër, nuk ka pasur asnjë ofertë që mund të na bënte të mendoheshim. Është vetëm 25 vjeç dhe besojmë plotësisht te ai.

Ranocchia – Ka pasur negociata me Genoan, por në fund vendosëm që të qëndrojë te Interi pavarësisht çdo lëvizjeje në merkato. Ai është shumë i lidhur me fanellën dhe sezonin e kaluar tregoi se na vlen shumë edhe në aspektin futbollistik.

Nainggolan – Ka edhe dy vite kontratë me Interin dhe këtë sezon është plotësisht pjesë e projektit. Cagliari ka lëvizur dhe ka shprehur interesin për ta marrë, por të shohim. Nëse vjen një ofertë që i kënaq të gjithë palët, edhe mund të largohet. Nëse jo, atëherë do të qëndrojë si një futbollist plotësisht pjesë e skuadrës.

Alonso – Jemi shumë në atë pozicion dhe që të vijë ai, duhet që të shesim më përpara. Duke qenë se kanë mbetur vetëm 5 ditë nga mbyllja e merkatos, nuk besoj se ka kohë për ta transferuar.

Emra të tjerë – Po punojmë vetëm për operacionet në dalje. Nuk besoj se do të vijë asnjë lojtar deri në fund të merkatos, përveç ndonjë okazioni të minutave të fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency