Gossip

Nga tavulla te sportet ekstreme, ja cilat janë pasionet e modeles seksi

Trista Mikail është një modele amerikane me origjinë nga Idaho e cila ka një pasion vërtetë të veçantë dhe ajo është loja e tavullës. Përsa i përket sporteve bukuroshja seksi pëlqen sportet ekstreme dhe më konkretisht skitë në ujë dhe në akull, duke u treguar në një farë mënyre të gjithëve se modeles bjonde i pëlqen rreziku.

To Top