Merkato

Nga Vllaznia te Alaves, Çinari bën hapin e madh por do huazohet!

Eraldo Çinari transferohet tek Alaves. Sulmuesi shkodran i ka dhënë fund aventurës së tij me skuadrën e Vllaznisë,teksa shumë shpejt do të nisë një eksperiencë të re përtej kufijve. Mes drejtuesve të dy klubeve është gjetur akordi dhe sipas të gjitha gjasave në ditët e ardhshme do të bëhet prezantimi i sulmuesit ku do të firmosë kontratën e tij të re me klubin spanjoll. Ndërkohë nga sa më mësohet, Alaves pasi ka siguruar kartonin e Eraldo Çinarit do ta transferojë atë  në formë huazimi, teksa dy janë destiancionet e mundshme. Në Francë tek ekipi i Sosho, klub që militon në kategorinë e dytë ose drejt Superligës kroate, ku ende nuk dihet emri skuadrës. Kështu pas katër sezonesh pjesë e Vllaznisë Eraldo Çinari i jep lamtumirën skaudrës së tij të vendlindjes dhe tashmë bëhet gati për një aventurë të re. Transferimi kosiderohet si një trampolinë mjaft e mirë për 21-vjeçarin  dhe që duhet shfrytëzuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top