Connect with us

Hi, what are you looking for?

Maqedoni e Veriut

Ngec ndaj Bregalnica Stip, Shkëndija mbetet në vend të tretë

Çinari
Çinari

Shkëndija është ndalur në barazim pa gola në ndeshjen në transfertë ndaj Bregalnica Stip.

Skuadra shqiptare nuk mundi që të gjente rrugën drejt rrjetës, pavarësisht tentativave të shumta.

LEXO EDHE:

Pas mbylljes së raundit të 21-të të elitës së futbollit në Maqedoninë e Veriut, skuadra nga Tetova vijon të qëndrojë në vend të tretë në renditje, pas Strugës kryesuese dhe Shkupit, ndërsa deri në këto momente ka grumbulluar 32 pikë.

Ndërsa skuadra e Bregalnica Stip renditet në vend të gjashtë me 26 pikë të grumbulluara.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...